PgP
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
PgP

Forumul clanului -Professional Gamers Players- [-PgP-]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sugestie pentru clan

In jos 
AutorMesaj
wTk
Member
Member



Mesaje : 8
Data de înscriere : 07/05/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Sugestie pentru clan Empty
MesajSubiect: Sugestie pentru clan   Sugestie pentru clan Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 2:39 pm

Fratilor sunteti cam multi intrun clan nu vi se pare? oricum ideea mea ar fi sa se faca o a doua ekipa daca tot sunteti multi si apropo am si yo o intrebare cine e strategul pot sal cunosk si yo? sa vad ce strategii are si poate pot sa plusez si yo cu cate ceva oricum DaNoNe daca m-ai acceptat in clan desi nu sti cum joc ci sti numai de la NoSounD cum dau asta nu mi se pare corect kiar daca el garanteaza pentru mine normal ar trebuii cel ce face alegerea de jucatori sa vada fiecare cum joaca.In fine faza e ca daca e team work in acest clan eu ma bag cu cea mai mare placere bineteles acum sigur sunt rezerva Smile) dar poate avansez.diseara va demonstrez cum joc ca sa vedeti daca doriti pot sa fac si demo.Va urez bafta si mai vb
Sus In jos
http://www.coolpc.ro
 
Sugestie pentru clan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sugestie pentru voi
» Sugestie in leg cu noile servare
» MaPs AICI !
» Eject CD [AmXX]
» Gol inutil pentru Cosmin Contra

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PgP :: PgP Clan :: Membri-
Mergi direct la: