PgP
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
PgP

Forumul clanului -Professional Gamers Players- [-PgP-]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In legatura cu .cfg modificate

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
wTk
Member
Member



Mesaje : 8
Data de înscriere : 07/05/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

In legatura cu .cfg modificate Empty
MesajSubiect: In legatura cu .cfg modificate   In legatura cu .cfg modificate Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 4:31 pm

Fratilor deci incercati sa nu mai jucati cu cfg ca va stricati stilul de joc cand veti juca inPGL sau in altele acolo nu se joaca cu .cfg ci numai cu ala default asa ca luativa ganduri cum au cei mai multi boti anti recoil in cfg si burst fire si bhop sunt atatea skemekerii si se cred niste zeitati pe servare dar de fapt sunt cei mai mari boti dar nu conteaza asta cate sunt faza e ca cel mai bine e sa joci cu cfg default fara scripturi in el.Eu unul asa joc sis tiu si yo o croaza de scripturi dar nare rost nu mai are farmec.AAAAA cum sunt multi acum cu Double crouch si silent run si se cred zei dar din pacate nus.Asta e viata.Va urez bafta.AA si inca cev ca sa fiti tari cu serv exista un adon care il bagi in servar care iti baga automat cand intri in CS default.cfg kiar daca tu ai super .cfg cu scripturi si nu mai stiu ce smekerii pe el.Daca doriti o sa invcerc sa va fac rost atunci sa vedem jucatorii adevarati.Pana atunci pentru mine unul cel care joaca cu .cfg cu scripturi mi se pare un bot.Va urez o zi buna in continuare.Bafta.Am spus tot ce aveam de spus.
Sus In jos
http://www.coolpc.ro
sCk
Member
Member



Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/07/2008

In legatura cu .cfg modificate Empty
MesajSubiect: e   In legatura cu .cfg modificate Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 10:48 pm

Ce sa iti zik frumos discurs;) Rolling Eyes
1.Nu suntem nabi daka jucam cu cfg?De nde stii?
2.Te voi la antena 1 pt un super discurs..
3.Depark tu nu ai incerkat odt vrun cfg si tia plakut??nu ?
4Cam atata aveam d sps
Sus In jos
 
In legatura cu .cfg modificate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PgP :: Resurse Counter-Strike :: CFG'uri-
Mergi direct la: